Korzyści

Nasze działania są realizowane w taki sposób, aby przynosiły wymierne profity, przy zachowaniu najwyższych standardów oraz elastycznych kosztów.

Wiarygodność

Odpowiedzialność to podstawa


Przyszli klienci są bardziej zainteresowani współpracą z firmami, które mają nie tylko dobre wyniki, ale też są zarządzane w sposób wyjątkowo przejrzysty, a do tego odpowiedzialnie budują swoje relacje z otoczeniem.


Nasze wartości

Korzystając z naszych usług, budujesz wizerunek przedsiębiorstwa godnego zaufania, co w konsekwencji zwiększa szanse na rozwój. Firmy z lepszą reputacją (wizerunkiem) łatwiej zdobywają partnerów biznesowych, pozyskują lub utrzymują klientów, wartościowych pracowników, a także unikają konfliktów zarówno ze społecznością lokalną, jak i z administracją publiczną (urzędami itp.).Dopasowane koszty

Elastyczne podejście


Przy ustalaniu kwoty miesięcznego ryczałtu lub wartości pojedynczego zlecenia zawsze uwzględniamy specyfikę prowadzonej działalności oraz szczególne potrzeby obsługiwanego przez nas przedsiębiorstwa lub instytucji.


Ruchome wydatki


100%

Dedykowana obsługa

Stawiamy na indywidualną opiekę


Na początku rozpoczętej współpracy zapewniamy opiekuna, który będzie do wyłącznej dyspozycji przez cały okres trwania umowy lub zlecenia. W ramach jednej opłaty uzyskasz dostęp do zespołu specjalistów oraz ekspertów, których w danej chwili potrzebuje Twoja firma.


Szybki kontakt z naszym doradcą Prześlij zapytanie

Prestiż i uznanie

Stabilna pozycja


Dzięki prowadzonym działaniom, klienci regularnie występują w najważniejszych mediach w kraju. Biorą też aktywny udział w różnego rodzaju programach gospodarczych i społecznych, a także w eventach branżowych. Otrzymują również szereg nagród oraz wyróżnień w prestiżowych konkursach.


Klienci UCE w mediach Zapytaj nas o więcej szczegółów